Dietetyk

świadczenia z zakresu poradnictwa dietetycznego i edukacji żywieniowej

Jestem absolwentką Collegium Medicum UJ na kierunku dietetyka. Swoje doświadczenie zawodowe w żywieniu dzieci zdobywałam pracując na oddziałach i w poradni dietetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą żywienia dzieci zdrowych i chorych zwłaszcza w najwcześniejszym okresie życia (w tym rozszerzania diety), zaburzeń karmienia i odżywiania, terapii nadwagi i otyłości dzieci i młodzieży. Ponadto zajmuję się również żywieniem kobiet ciężarnych i po porodzie, wspieram w procesie utraty masy ciała także przy współistniejących jednostkach chorobowych. Interesuje mnie także psychologiczny aspekt żywienia, a dieta jest dla mnie sposobem żywienia, dostosowanym indywidualnie do potrzeb, a nie tylko odchudzaniem i wyrzeczeniami. W swoich jadłospisach staram się dopasować do potrzeb i oczekiwań pacjenta nie tylko pod względem jednostki chorobowej, ale również preferencji smakowych. Uczestniczyłam w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących żywienia dzieci i młodzieży, ukończyłam także szkolenie dotyczące żywienia kobiet w trakcie ciąży i karmienia piersią.

Dominika Wiercigroch

Oferta :

-konsultacja dietetyczna

-konsultacja z jadłospisem

-opracowanie okresowej diety terapeutycznej

Oferta

Konsultacje lekarskie

Konsultacje lekarskie


Nasi doświadczeni lekarze zadbają o zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego Maluszka od najwcześniejszych dni życia. Wykonujemy szczepienia ochronne zgodnie z kalendarzem szczepień.

Poradnia rehabilitacyjna

Poradnia rehabilitacyjna


Pierwsze miesiące i lata życia dziecka są szczególnie istotne. Wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości w tym okresie zmniejsza ryzyko nieprawidłowego rozwoju w dalszych etapach życia dziecka.

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna


Główną ideą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka jest intensywne kompleksowe wsparcie i stymulacja funkcji odpowiedzialnych za rozwój psychomotoryczny i komunikację Twojego Dziecka.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna

WWR / Poradnia psychologiczno-pedagogiczna


Już wkrótce u nas! Specjalistyczny zaawansowany kurs (warsztaty) z zakresu Integracji Sensorycznej w Centrum Małego Dziecka. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.