SYNEVO w Centrum Małego Dziecka!

W Centrum Małego Dziecka został uruchomiony specjalnie sprofilowany na potrzeby dzieci Punkt Pobrań materiału do badań diagnostycznych Laboratoriów Medycznych Synevo.

Badania w Punkcie Pobrań pobierane są przez wykwalifikowany personel, który ma na uwadze zminimalizowanie stresu związanego z badaniami, szczególnie u małych pacjentów, w czym pomaga pobieranie krwi z palca, tzw. mikrometodą.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty badań.

Synevo jest w pełni certyfikowanym, medycznym laboratorium diagnostycznym, wykonującym badania podstawowe i specjalistyczne, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, z zakresu m. in. analityki ogólnej, biochemii, immunochemii, hematologii, alergologii, toksykologii, terapii monitorowanej, mikrobiologii i serologii, biologii molekularnej (PCR) i genetyki.

Synevo systematycznie bierze udział w zewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości, prowadzonej przez Centralny Ośrodek Badania Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej, Międzynarodowej Kontroli Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej LABQUALITY oraz Ogólnopolskim Sprawdzianie Wiarygodności Badań w Mikrobiologii „Polmicro”.

Punkt Pobrań jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-14.00 w Centrum Małego Dziecka w Krakowie ul. Miłkowskiego 9 , tel. 882 560 105, bliższe informacje i wyniki badań on-line dostępne są na stronie: www.synevo.pl

SYNEVO w Centrum Małego Dziecka.

Synevo

Oferta

Konsultacje lekarskie

Konsultacje lekarskie


Nasi doświadczeni lekarze zadbają o zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego Maluszka od najwcześniejszych dni życia. Wykonujemy szczepienia ochronne zgodnie z kalendarzem szczepień.

Poradnia rehabilitacyjna

Poradnia rehabilitacyjna


Pierwsze miesiące i lata życia dziecka są szczególnie istotne. Wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości w tym okresie zmniejsza ryzyko nieprawidłowego rozwoju w dalszych etapach życia dziecka.

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna


Główną ideą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka jest intensywne kompleksowe wsparcie i stymulacja funkcji odpowiedzialnych za rozwój psychomotoryczny i komunikację Twojego Dziecka.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna

WWR / Poradnia psychologiczno-pedagogiczna


Już wkrótce u nas! Specjalistyczny zaawansowany kurs (warsztaty) z zakresu Integracji Sensorycznej w Centrum Małego Dziecka. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.