Dołącz do naszego zespołu!

Centrum Małego Dziecka to niezwykłe miejsce, w którym dbamy o zdrowie i sprawność maluchów oraz ich edukację i rozwój. Można tu znaleźć lekarza neonatologa, pediatrę, neurologa, lekarza rehabilitacji i in. specjalistów, rehabilitantów, terapeutów, logopedów czy psychologów. W centrum znajduje się także Punkt Szczepień MedCube, specjalizujący się w szczepieniach przeciwko Covid-19 oraz Punkt Pobrań Synevo, gdzie pobierany jest materiał do wielu badań w tym na Covid-19.

Nasz zespół bez przerwy uzupełniamy o kadrę terapeutyczną, która może pracować z dziećmi w ramach tzw. WWRów - Wczesnego Wspomagania Rozwoju - jesteśmy drugą, co do ilości obsługiwanych pacjentów, poradnią tego typu w Krakowie. Z przyjemnością zaprosimy do pracy u nas:

> PSYCHIATRĘ

> PSYCHOLOGA

> GASTROENTEROLOGA

> TERAPEUTÓW SI

> TERAPEUTÓW BOBATOWCÓW

> TERAPEUTÓW RĘKI

> REHABILITANTÓW WAD POSTAWY

> DIETETYKA

Jeśli chcesz pracować z dziećmi od urodzenia do 12 r. życia - skontaktuj się z nami!

Oferta

Konsultacje lekarskie

Konsultacje lekarskie


Nasi doświadczeni lekarze zadbają o zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego Maluszka od najwcześniejszych dni życia. Wykonujemy szczepienia ochronne zgodnie z kalendarzem szczepień.

Poradnia rehabilitacyjna

Poradnia rehabilitacyjna


Pierwsze miesiące i lata życia dziecka są szczególnie istotne. Wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości w tym okresie zmniejsza ryzyko nieprawidłowego rozwoju w dalszych etapach życia dziecka.

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna


Główną ideą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka jest intensywne kompleksowe wsparcie i stymulacja funkcji odpowiedzialnych za rozwój psychomotoryczny i komunikację Twojego Dziecka.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna

WWR / Poradnia psychologiczno-pedagogiczna


Już wkrótce u nas! Specjalistyczny zaawansowany kurs (warsztaty) z zakresu Integracji Sensorycznej w Centrum Małego Dziecka. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.