Targi FamilyTime

Centrum Małego Dziecka, zaprezentowało swoje stoisko w czasie pierwszej edycji Targów FamilyTime, która odbyły się 30 listopada 2014 roku , w Centrum Targowym Chemobudowa w Krakowie.

Targi FamilyTime to impreza skierowana do kobiet w ciąży, rodziców i dzieci.

 

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem najmłodszych gości ale też i rodziców, zaciekawionych naszą ofertą.

Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy, mamy nadzieję że zobaczymy się ponownie.

 

targi familytime

Oferta

Konsultacje lekarskie

Konsultacje lekarskie


Nasi doświadczeni lekarze zadbają o zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego Maluszka od najwcześniejszych dni życia. Wykonujemy szczepienia ochronne zgodnie z kalendarzem szczepień.

Poradnia rehabilitacyjna

Poradnia rehabilitacyjna


Pierwsze miesiące i lata życia dziecka są szczególnie istotne. Wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości w tym okresie zmniejsza ryzyko nieprawidłowego rozwoju w dalszych etapach życia dziecka.

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna


Główną ideą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka jest intensywne kompleksowe wsparcie i stymulacja funkcji odpowiedzialnych za rozwój psychomotoryczny i komunikację Twojego Dziecka.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna

WWR / Poradnia psychologiczno-pedagogiczna


Już wkrótce u nas! Specjalistyczny zaawansowany kurs (warsztaty) z zakresu Integracji Sensorycznej w Centrum Małego Dziecka. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.